سیسمونی یک میلیارد تومانی را چه کسانی میخرند؟در پی رسانه ای شدن خبر ''سی

سیسمونی یک میلیارد تومانی را چه کسانی میخرند؟
در پی رسانه ای شدن خبر ''سیسمونی طلای'' خریداری شده توسط آقای ''مصطفی گراشی'' مداح مشهور اهل بیت و ریاست اتاق اصناف شهرستان بوشهر به مبلغ حدو 1 میلیارد تومان، ایشان در یک جمله و به طور خلاصه گفتند: ''دارندگی و برازندگی است. مگر از راه نامشروع خریداری کرده ام؟ مردم هرچه میخواهند بگویند برایم مهم نیست. لازم به ذکر است که وقتی کسی فقط برای سیسمونی نوزادی 1 میلیارد تومان هزینه می کند، برای چیزهای دیگر به مراتب بیشتر هم هزینه می کند

http://shayeaat.ir:

.1 شایعه سیسمونی طلای مداح بوشهری کذب است و جهت تخریب ایشان منتشر شده است . مصطفی گراشی شخصا این مطلب را تکذیب کرد و گفت دختر 23 ساله او به تازگی خواستگاری شده است!

2. نوه پسری ایشان هم هشت سال دارد و از سن سیسمونی او گذشته و پسر دوم او نیز هنوز بچه دار نشده است !

3. یک میلیارد تومان در حدود 12کیلو و 290 گرم طلا است و فکر نمی کنم کسی بتواند این میزان طلا را تهیه کند.

4. او گفتن عبارت "دارندگی و برازندگی" که در شبکه های اجتماعی به ایشان منتسب شده را دروغی مثل بقیه موارد دانست و گفت از طریق قانونی پی گیر این مساله هستم.
www.irna.ir/fa/News/81706293/
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940522000521

5. جالب اینجاست که تکذیبیه ایشان همزمان با دور اول شایعه منتشر و در خبرگزاری ها نیز اطلاع رسانی شد اما متاسفانه عده ای بدون تحقیق ، مجددا اقدام به انتشار متن شایعه نموده اند . 

6. اهمیت حفظ حرمت افراد و پرهیز از رفتار و گفتاری که منجر به ریختن آبروی مومنین شود در روایات چنان است که حرمت مومن با کعبه قیاس شده و بردن آبروی او جنگ با خدا دانسته شده است . هر پیامی را منتشر نکنیم ...
akhlagh.porsemani.ir/node/1349

 

حق جو وحق طلب باشیم


/ 1 نظر / 72 بازدید
نیلوفر

خيلي ممنون واقعا دست گلتون درد نکنه،تشکرررررررررر