من در خوابم خواب دیدم شهادت یک جوان 33 ساله دکتر استاد دانشگاه منتها مدیون است ک

من در خوابم خواب دیدم شهادت یک جوان 33 ساله دکتر استاد دانشگاه منتها مدیون است که نشان می دهد شک من در آمدن بدل درست است. نام دیگر حضرت مهدی صاحب الزمان صاحبمان حضرت محمد صل الله علیه وآله است . روح القدس در قرآن هم به معنی جبرئیل (ع) وهم به معنی عیسی مسیح (ع) می باشند . آیا عیسی مسیح خود حضرت مهدیند یا خانواده متافیزیکی محدوده کمال مشروع هوش سیستم اختراعات باطنی آقا امام زمان هستند از معماهاست. با توجه به اینکه راس بیشترین درصد عقل وهوش خلقت ابتدائی بندگان (نه کمال مطلق دائمی ) هم حضرت مهدی وهم حضرت محمد وهم روح القدس هر سه با هم معنی دارند لطفاً توضیح دهید

http://www.porseman.org:

متن سوال شما بزرگوار چنان از نظر انشائی آشفته که حقیقتاً بنده متوجّه نشدم چه فرموده اید.
ـ این ادّعا که در قرآن کریم، روح القدس، به معنی جبرئیل و به معنی عیسی(ع) می باشد، پندار نادرستی است. در هیچ جای قرآن کریم، روح القدس، در این دو معنا به کار نرفته است. اینها تفسیر به رأی شما بزرگوار است.
ـ عیسی(ع) قطعاً حضرت مهدی(عج) نیستند. این که این دو بزرگوار، دو فرد کاملاً جدا از هم هستند جزء قطعیّات تمام مسلمین است. لذا کسی که قائل یکی بودن این دو شخص باشد، هم از نظر شیعه کافر است هم از نظر اهل سنّت. چون هر کسی قطعیّات اسلام را منکر باشد، طبق نظر هر دو مذهب، کافر است.

/ 0 نظر / 41 بازدید